בידורית נטענת

מה היא בידורית נטענת?

אחד מהמכשירים החשובים ביותר, לכל מי שעוסק בתחום של הופעות, הוא ללא ספק הבידורית הנטענת. בידורית נטענת קיבלה את שמה מסיבה פשוטה מאד-  יש לה סוללה פנימית, כך שניתן בעצם להטעין אותה, ואז לקחת אותה למקומות שונים. כמובן שכך, בעזרת הבידורית הנטענת אפשר ליהנות מהגברה איכותית, גם במקומות שבהם אין בהכרח תשתית חשמל, וכך אתם לא מוגבלים כלל, ומרחיבים הרבה יותר את היכולת שלכם להופיע, להנחות אירועים, לנגן, ועוד! זמני ההטענה הם לרוב כמה שעות, ואפשר לאחר מכן להשתמש בבידורית לכמה שעות ברצף.

היכולות המיוחדות של הבידורית

  • השמעת מוזיקה – בכל דגם של בידורית נטענת שמשווק כיום, יש אפשרות מובנית כמובן, לנגן מוזיקה דרכה. את השמעת המוזיקה אפשר לעשות בכמה דרכים. בבידוריות יש כונן CD שמאפשר הכנסת תקליטורי מוזיקה. בבידוריות יש כמובן גם חיבור עבור כונני USB מה שמגדיל הרבה יותר את היצע האפשרויות – שכן אפשר לחבר כעת כונן נייד עם אלפי שירים עליו, ולנגן ולהשמיע אותם דרך הבידורית – וזו אפשרות מעולה עבור תקליטנים. כמובן שבמידת הצורך, אפשר גם לחבר את המחשב לבידורית.בידורית נטענת
  • חיבור כלי נגינה חשמליים – עוד יתרון בבידורית הנטענת, הוא ביכולת לחבר אליה כלי נגינה חשמליים. כך למשל, מי שרוצה להופיע עם אורגן או גיטרה חשמלית וליהנות מהגברה, ראוי שירכוש בידורית נטענת. כלי הנגינה מתחברים בקלות לבידורית, וכך אפשר לנגן ולהופיע מול קהל בכל מקום שהוא.
  • חיבור מיקרופון – בידורית נטענת מאפשרת גם חיבור למיקרופון. כמובן שזה מתאים להופעות אבל לא רק להן. מרצים רבים יכולים ליהנות מהיתרונות של הבידורית הנטענת, ובעזרתה לקבל הגברה מעולה שתשמור על הקול שלהם. ברוב הבידוריות יש אפשרות לחיבור כמה סוגי מיקרופונים – כולל מיקרופון חוטי ואלחוטי, וכן לעשות שימוש במיקרופון מסוג מדונה.

 

פתרון מעולה לאנשים רבים

קל כעת להבין, כיצד הבידורית הנטענת מספקת פתרון הולם עבור אנשים רבים שמגיעים מתחום הבידור והמוזיקה. גם אתם כמובן, מוזמנים לבחון את הדגמים השונים של בידוריות נטענות, ולמצוא את הדגם שיתאים לכם, וליהנות מכל היתרונות שלו.

 

טווח מחירים של הבידורית הנטענת

טווח המחירים של הבידוריות הנטענות נע בין 300 ל 5000 ₪ כאשר מחירים אלה תלויים ביכולות ובמרכיבים השונים של הבידוריות.

 

 

 

 

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן