כמה עולה עיצוב בלונים לברית?

בלונים לברית

אם נולד לכם בן ואתם רוצים לערוך לו ברית מעוצבת באולם או בגן אירועים, אתם בוודאי רוצים לקשט את המקום בצורה מיוחדת ומאוד מקורית. עיצוב בלונים לברית יכול להיות אפשרות מושלמת עבורכם, גם בזכות המקוריות וגם בזכות הצבעים.

 

מה אפשר לעשות מבלונים בברית?

כשמדובר בעיצוב בלונים לברית – השמיים הם הגבול. הנה חלק מהאפשרויות שעומדות לרשותכם:

  • שער מבלונים – הצבת שער מבלונים בצבעי תכלת-לבן, שיבטיח שכל מי שנכנס למקום האירוע – ייכנס עם חיוך.

 

  • מרכזי שולחן – אפשר לבחור להציב במרכז כל שולחן זר בלונים בצבעים המתאימים שישאיר את החיוך גם במהלך האירוע על פניהם של כל הנוכחים.

 

  • קישוטים מרכזיים – אם האירוע מתקיים באולם, אפשר לקשט את צדי האולם בזרי בלונים מיוחדים או לעטר את התקרה בבלונים בצורת מוצץ בצבעים המתאימים. אפשר גם להציב שער או קישוטים אחרים מבלונים ליד העריסה שבה ישכב הילד במהלך האירוע, וכך להסב אליו את כל תשומת הלב במהלך האירוע כולו.

 

  • הפעלות לילדים – אם מוזמנים לברית הרבה ילדים, אפשר לשכור את שירותיו של "איש בלונים" אשר תוך כדי האירוע יעצב להם בלונים בשלל צורות ויפעיל אותם במגוון רחב של הפעלות. כך תבטיחו שלילדים לא יהיה משעמם, ושהם יאפשרו להוריהם ליהנות מהאירוע בצורה מושלמת.

 

כמו שאתם יכולים לראות, עיצוב בלונים לברית מספק לכם הרבה מאוד אפשרויות לשדרג את העיצוב הקיים של המקום ולהפוך אותו למקום שמתאים בדיוק לאירוע המיוחד והמרגש הזה – כניסתו של בנכם אל העולם והבאתו בבריתו של אבינו אברהם.

 

אז כמה עולה עיצוב בלונים לברית?בלונים לברית

כל חברה, כמובן, מציעה את חבילת המחירים שלה לעיצוב בלונים לברית ולכן אי אפשר לנקוב במחיר מדויק, אבל בהחלט שאפשר לדבר על טווח מחירים, לפחות. הנה טווח מהמחירים של שתי חבילות עיצוב לדוגמה:

  • חבילת עיצוב בסיסית – כולל 5 בלוני מוצץ ו-5 בלוני בקבוק – בין 230 – 300 ₪.
  • חבילת עיצוב מורחבת – כולל 10 בלוני מוצץ, שער כניסה מעוצב וקישוט לצד העריסה – בין 400 – 550 ₪.

כמובן שבכל חברה יציעו חבילות עיצוב קצת אחרות המותאמות לברית, מהן יוכל כל לקוח לבחור את זאת שמתאימה להעדפותיו האישיות, כמו גם לתקציב העומד לרשותו.

והעיקר – שיהיה בבריאות ובמזל!

 

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן