כמה עולה מזרון יוגה?

כל מתאמנת יוגה יודעת שאין כמו מזרון יוגה אישי.
יוגה עוזרת בשמירה על חיים מאוזנים, רגועים, גמישים, ובריאים. לכן בשלושת העשורים האחרונים יוגה תפסה תאוצה רבה, ונהייתה אף יותר פופולרית בשנים האחרונות. ניתן להתאמן ביוגה בכל מקום. בין אם בסטודיו, בים, בפארק, או אפילו בבית. כל מתאמן ומתאמנת יודעים שעל מנת למצוא את האיזון המושלם בכל תנוחה חייבים מזרון יוגה טוב. רוב המתאמנים ירכשו מזרון יוגה אישי אותו הם ייקחו לכל אימון. בנוסף, מכוני כושר וסטודיו לחוגים המציעים שיעורי יוגה חייבים גם הם להצטייד במזרוני יוגה טובים ועמידים.

כמה עולה מזרון יוגה?

טווח המחירים של מזרוני יוגה משתנה לפי איכות ועובי המוצר. ניתן למצוא סוגי מזרנים רבים החל מדקים מאוד ועד למזרנים עבים המתאימים למרכזי לימוד יוגה.
• מזרון יוגה בסיסי – זהו מזרון שלרוב מתאים למתאמנים מתחילים והוא לרוב בטווח מחירים של 50-100 ₪. ייתכנו גם מזרונים בסיסיים יקרים יותר העשויים באיכות גימור גבוהה יותר.
• מזרון יוגה מקצועי – לרוב ישמש מתאמנים ותיקים המתמידים באימונים לאורך זמן, מדריכי יוגה, ומרכזי לימוד. ישנם סוגים שונים של מזרוני יוגה מקצועיים, מזרונים דקים ומתגלגלים או מזרונים עבים המתקפלים לאחסון נוח. טווח המחירים נע בין 150 ₪ ל-500 ₪. ייתכנו גם מזרוני יוגה עמידים ומקצועיים יותר באיכות גבוהה יותר שמחירם יגיע אף ל-600-750 ₪.
• מזרון יוגה אקולוגי – חלק מתפיסת היוגה היא לשמור על הרמוניה ולכן מתאמנים אדוקים השומרים על אורח חיים המתאים ליוגה ירצו לרכוש מזרון יוגה אקולוגי. המחיר של מזרונים אקולוגיים נע בין 150 ₪ ל-380 ₪.

מזרון יוגה

כאשר רוכשים מזרון יוגה בדקו את איכותו

ניתן למצוא מזרוני יוגה מאוד זולים ומזרנים מאוד יקרים. זאת משום שישנם מזרונים שונים באיכויות שונות. מזרונים זולים לרוב יתפוררו ויאבדו מצבעם מהר מאוד, בעוד מזרון יוגה איכותי יחזיק מעמד ויישמר לאורך זמן. כמובן שיש להתאים את מזרון היוגה לצרכים שלכם. אם אתם מתאמנים מתחילים שעוד לא בטוחים ברמת ההתמדה שלכם בעניין, אין צורך לרכוש מזרון מקצועי ב-700 ₪. נסו למצוא את המזרן המתאים ביותר עבורכם באיכות הגבוהה ביותר בכדי שתוכלו ליהנות מהאימון שלכם ברוגע ושלווה.

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן