מחירי עמידונים

עמידונים

מחירי אביזרים אורטופדיים ושיקומיים

אביזרים אורטופדים, שיקומיים וטיפוליים אף פעם לא היו זולים. מדובר במתקנים אשר דורשים תכנון מעמיק, ומשלבים לרוב פונקציונליות רחבה לצד טכנולוגיה מתקדמת ביותר. רכישת האביזרים הללו היא הוצאה משמעותית, ולכן כדאי לדעת כמה שאפשר על האביזרים והמחירים שלהם לפני שמתחילים בהתליך הבחירה והרכישה.

כל מה שצריך לדעת על רכישת עמידון ומחירים

  • מה זה עמידון? עמידון הוא מתקן המאפשר לילד או מבוגר עם מוגבלות פיזית חמורה לעמוד בצורה בטוחה ונתמכת. המטרה העיקרית של העמידון היא לאפשר לאדם לעמוד, להתנהל ולתפקד במרחב בצורה כמה שיותר עצמאית ובטוחה. מלבד זאת, עמידון מסייע להתפתחות פיזית וקוגניטיבית. בנוסף, לשימוש בעמידון יתרונות רפואיים רבים, הן עבור ילדים והן עבור מבוגרים.
  • אילו סוגי עמידונים קיימים? המכשירים השונים מתחלקים קודם כל לשתי קבוצות עיקריות – עמידון לילדים ועמידון למבוגרים. והלו שני סוגים שונים, כיוון שהם משרתים בין השאר גם מטרות שונות, לילדים גוף מתפתח ולכן הם דורשים עמידונים מעט שונים. מלבד זאת, קיימים עמידונים לאימוני כושר, עמידונים המאפשרים ישיבה וקימה וכדומה.
  • כמה עולה עמידון? עמידון הוא מכשיר מתקדם ביותר מבחינה טכנולוגית. המחירים משתנים בהתאם לסוגי המכשירים השונים וכמובן גם בהתאם לפונקציונליות שלהם. עמידון ממוצע יעלה כמה אלפי שקלים. המחיר ההתחלתי יהיה בערך 4000 שקלים. מחירי עמידונים מתקדמים במיוחד עלולים להאמיר גם לעשרות אלפי שקלים. שימו לב, מכשירים לילדים לא תמיד יהיו זולים יותר ממכשירים למבוגרים, למרות שהם קטנים יותר.

עמידונים

כיצד לבחור עמידון?

עמידון הוא לא דבר זול במיוחד, אך עם זאת הוא חשוב ביותר – מבחינה התפתחותית, רפואית וכמובן אישית עבור האדם הזקוק לו. על כן, לפני רכישת עמידון חשוב לברר מה הם המחירים של העמידון הספציפי אותו אתם מעוניינים לרכוש, ולאחר מכן לבחור את העמידון האיכותי ביותר שאתם מסוגלים להרשות לעצמכם. זהו לא דבר שכדאי לחסוך בו, כיוון שעל העמידון להיות איכותי ביותר. שימו לב, לא תמיד העמידון היקר ביותר יהיה הטוב ביותר – חשוב לבחור את העמידון בחוכמה. במקביל, צריך לאזן בצורה נכונה בין המחיר ובין האיכות

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן