כמה עולה קרמיקה לשירותים ?

קשה מאוד לדבר על המחיר של אריחי קרמיקה לשירותים במדויק כי הוא מושפע ממספר רב של פרמטרים. זה הזמן להבין מה משפיע על המחיר וגם לדבר על המספרים באופן מוערך כדי שתוכלו לדעת למה לצפות.

תלוי בעיצוב האריחים

המחיר של אריחי קרמיקה לשירותים יכול לנוע בין 100 שקלים ועד 1000 שקלים למטר רץ אמנם מחיר גבוה של 1000 שקלים נשמע לכם בדיוני אך מי שיקנה אריחי קרמיקה גדולים, איכותיים ויוקרתיים יכול לשלם עליהם את הסכום הזה ואף יותר. כמו שניתן להבין יש פרמטר אחד בולט שמשפיע על המחיר והוא עיצוב האריחים. בסופו של דבר זמן ההשקעה שהושקע באריחים מתגלם במחיר הסופי כמו גם הביקוש באופן כללי. לכן יש צורך לבחור אריחים מעוצבים אך לזכור שאחרי שאתם בודקים את העיצוב, תבדקו אם גם המחיר מתאים לכם.

עיצובים שונים לקרמיקה

תלוי בעמידות האריחים

חשוב לזכור כי למרות שהעיצוב הוא אחד הפרמטרים הכי חשובים שיש, והוא גם משפיע מאוד על המחיר, בסופו של דבר יש חשיבות גם לעמידות של האריחים. לעתים תראו אריחי קרמיקה לשירותים שלא נראים לטעמכם אך הם יקרים מאוד. זה לא נובע בגלל העיצוב שלדעתכם אולי לא יפה, ועל זה כמובן אפשר להתווכח, אלא בגלל שמדובר באריחי קרמיקה איכותיים ועמידים שלא סופחים מים ויכולים להישאר באותו הצבע בלי רבב גם אחרי כמה עשורים. בדרך כלל יהיה סטנדרט איכות גבוה לכל האריחים אך אם יש אריחי קרמיקה במחיר נמוך יותר מידי אתם צריכים לחשוד שמדובר באיכות נמוכה.

תלוי בכמות האריחים

ככל שתקנו יותר אריחי קרמיקה לשירותים תוכלו להתמקח עם המוכר ולקבל מחירים נמוכים יותר. יש חברות שאפילו יציעו מחירים נמוכים יותר באופן אוטומטי וגלוי בקנייה מעל מטרים מסוימים. ככל שקונים יותר אריחים כך הלקוח הופך להיות אטרקטיבי יותר וזו נוסחה נפוצה כמעט בכל קנייה.

תלוי גם בסקר השוק

חשוב לציין שהמחיר של אריחי קרמיקה יכול להיות מושפע גם מכל מיני פרמטרים חיצוניים כמו מחיר השכירות של אותה חנות, ההוצאות שיש לה, האם מדובר ברשת או בחנות פרטית וכו'. לכן יש צורך לבצע סקר שוק כי המחיר יכול להיות שונה מאוד ממקום למקום.

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן