כמה עולות תוספות שיער מעוצבות?

תוספות שיער לאישהלא מעט נשים מעוניינות כיום באפשרות של תוספות שיער מעוצבות עבור השיער שלהן. מדובר על נשים אשר לעתים יש להן נשירה של השיער עקב מצב רפואי או גיל מתקדם, אך עדיין מעוניינות לשמור על מראה בריא ורענן במיוחד. כמובן שהיתרון של תוספות שיער מעוצבות, הוא בכך שהן לא רק מחזירות את המראה הבריא של השיער – אלא גם יוצרות תסרוקת מעוצבת וייחודית. אם כך, מה יכול להשפיע על המחיר של התוספות המעוצבות?

כך תדעו מה יהיה המחיר

●       סוג השיער – הקריטריון הראשון שמשפיע על המחיר של תוספות שיער מעוצבות הוא סוג השיער. ראשית, האם מדובר על שיער סינתטי, שיער חיה, או שיער של בני אדם שנחשב ליקר ביותר? כך בתוך השיער האנושי יש קטגוריות שונות של מחיר – הסיני נחשב זול יחסית, בעוד שההודי והאירופאי יקרים יותר. יש לזכור שככל שהשיער איכותי ויקר יותר – כך הוא עמיד יותר ומחזיק מעמד לאורך זמן.

●       איך מתקינים את התוספות? – יש כיום שפע של שיטות להתקין תוספות שיער מעוצבות. בין השאר, ניתן לבצע זאת באמצעות הלחמת קראטין שנחשבת נפוצה מאד (ולעתים גם יקרה יחסית, אבל לא בהכרח), באמצעות השחלת חרוזים לשיער הטבעי, באמצעות קליפסים, באמצעות תפירה וכן באמצעות הדברת התוספות לקרקפת. כל אחד מהשיטות הללו מגיעה בטווח מחירים רחב למדי, אף כי יש שיטות שנחשבות זולות יותר באופן ממוצע כמו תפירה וקליפסים, בעוד ששיטות כמו חרוזים והלחמה, נחשבות יקרות יותר. לרוב ככל שהשיטה יקרה יותר – כך היא עמידה יותר וטובה יותר.

●       העיצוב – כמובן שככל שתוספות השיער מעוצבות יותר, משלימות בצורה טובה יותר את השיער הטבעי, ומשדרגות את המראה שלכן באופן משמעותי יותר – כך אפשר לצפות שהמחיר של הטיפול יעלה.

וכמה זה עולה בסוף?

המחירים עבור תוספות שיער מעוצבות הם מגוונים מאד. עבור הטיפולים הזולים יחסית משיער זול, המחיר יכול לנוע בין 2,000 ל 3,500 ש"ח. שימוש בתוספת שיער טבעית יותר בשיטת טיפול זולה, יכולה לעלות בין 2,500 ל 4,500 ש"ח. מכאן שימוש בשיער טבעי בשיטות כמו שזירה או הלחמה יכולות להגיע גם לטווח המחירים שבין 5,000 ל 7,000 ש"ח.

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן