כמה עולה גגון עריסה לרכב?

גגון עריסה לרכב

ישנן סיטואציות רבות בהן הרכב שלנו משמש אותנו לנשיאת ציוד רב, אם במקרים בהם הרכב משמש למטרות עבודה ואם במקרים בהם הרכב הפרטי משמש אותנו באופנים שונים. בהרבה מקרים, מקום האחסון הקיים ברכב, אינו מספיק לנו ואנחנו צריכים למצוא פתרונות. הנה ההסבר על גגון עריסה לרכב ולמה הוא אפשרות טובה מן המוצעות בשוק

בין אם יש ברשותכם רכב מסחרי עם תא מטען הנחשב גדול ובין אם יש ברשותכם רכב פרטי לשימוש אישי בלבד, יתכן ותמצאו את עצמכם מתמודדים עם הבעיה של חוסר במקום אחסון באוטו במקרים מסוימים. במקרים בהם ניסיתם לצאת לטיול עם כל המשפחה או במקרים בהם ניסיתם לשאת ציוד גדול למטרות שיפוץ או בניה או העברת דירה. כך או כך קיימת האפשרות לשאת דברים באמצעות הרכב, אך הציוד עצמו נמצא מחוץ לרכב, איך עושים זאת? באמצעות גגון לרכב.

מהו גגון עריסה לרכב?

כשאומרים גגון עריסה לרכב, הכוונה היא לא לגגון הפשוט שנמצא מעל הרכב, אלא למבנה מתוחכם יותר, שאכן נמצא מעל גג הרכב, אך מאפשר נשיאה בטיחותית יותר של הציוד. גגון העריסה מקנה בטיחות על ידי דפנות מארבעת הצדדים של הגגון שמגינים על הציוד שנמצא בו מפני נפילות, או פגיעות שונות.

מתי מזדקקים לשימוש בעריסה לגג הרכב?

השימוש בגגון עריסה יכול להיות במגוון מקרים. פעמים רבות ברכב מסחרי יש צורך בהעמסת ציוד על הרכב, אך מקום האחסון הולך ואוזל. השימוש בגג הרכב בתור מקום אחסון נוסף יכול להוות פתרון מצוין למקרים כגון אלו.

גגון למטרות אישיות

במקרים בהם הרכב אינו משמש למטרות מסחריות, אלא אישיות בלבד, אנחנו מגלים שגם כאן מקום האחסון הוא מוגבל. לדוגמא, ביציאה לטיול משפחתי או בהעברת דירה. בסיטואציות בהן נרצה לתת לבני המשפחה לשבת במושב האחורי ולא להרגיש חלק מהציוד היוצא לטיול, ניתן להשתמש בגגון העריסה ולהרגיש בטוחים כי הציוד המונח על גג הרכב, מאובטח כהוגן במהלך הנסיעה עצמה. 

איזה עוד אופציות קיימות בשוק?

קיימות אפשרויות נוספות בשוק לנשיאת ציוד על הגג, אך לא תמיד יספקו את דרישותינו. גגון המגיע בצורת שני פסי מתכת מעל גג האוטו, אליו אפשר לאבטח ציוד מאד מסוים אשר לא צריך אבטחה והגנה יוצאת דופן. או התקנת ארגז מעל הגג המאפשר להכניס ציוד אליו, כל עוד הציוד בגודל מסוים היכול להיכנס אל תוך הארגז.

מה היתרונות בשימוש בגגון עריסה לרכב?

לשימוש בגגון עריסה יתרונות רבים. היתרון הבולט ביותר הוא הקניית מקום אחסון נוסף ברכב, אך לא זו בלבד. השימוש בגגון עריסה לרכב אפשרי כמעט לכל סוגי המכוניות, מרכב המשמש צרכי משפחה קטנה בלבד ועד רכב המשמש לצרכים מסחריים.

צורת העריסה מקנה הגנה מיטבית מפני נפילות במהלך הנסיעה, ונותנת לנהג את האפשרות לנסיעה שקטנה ובטוחה בתוך הרכב. הציוד הנישא מעל גגון העריסה יכול להיות בטווח גדלים משתנה מאחר והעריסה פתוחה מצידה העליון. גם כאשר מדובר בנסיעות שטח, אפשר להיות רגועים, גגון עריסה לרכב שטח ולנסיעות שטח הוא פתרון מתאים כאשר נוסעים לטיול וכמות הציוד גדולה.

מה ישפיע על המחירים של גגון העריסה?

המחירים של גגון עריסה לרכב יכולים לנוע בין כמה מאות שקלים לכמה אלפי שקלים.
מה ישפיע על המחיר? החומר ממנו עשוי הגגון, האיכות שלו, המבנה שלו ורמת האבטחה שהוא מקנה לציוד הנמצא בתוכו. כמו בכל רכישה, כדאי לקבל המלצות מקרובים ובני משפחה שעשו זאת קודם.

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן