כמה עולה איטום גגות בסנפלינג

איטום גגות בסנפלינג
איטום גגות בסנפלינג
איטום גגות בסנפלינג

איטום גגות הינו תחום חיוני ביותר לשימוש תקין בכל מבנה, בין אם מדובר במבנה מגורים או במוסד ציבורי או עסקי

שירותי האיטום באופן כללי עוברים פריחה חסרת תקדים בשנים האחרונות. מאות ואלפי מעבדות מחקר ברחבי העולם מנצלות את הידע המתפתח בתחום הנדסת החומרים, ומחפשות דרכים לעשות שימוש בידע האדיר על מנת לפתח חומרי איטום חדשניים ויעילים יותר. הסיבה להשקעה האדירה בתחום האיטום נובעת מהיתרונות שמעניק איטום גגות איכותי ואיטום בכלל לכל בית. איטום מצמצם באופן משמעותי את הצורך באנרגיה לחימום או לקירור הבית, מה שיכול לחסוך משמעותית את השימוש באנרגיה ברמה הארצית (נושא בעל חשיבות סביבתית אדירה). נוסף על כך, איטום גגות מונע נזקים כבדים לרכוש הדיירים ולשלד המבנה עצמו עקב נזילות וחדירת מים לקיר עצמו. איטום גגות הינו חיוני ביותר לכל מבנה, בין אם מדובר בבית צמוד קרקע למגורים, או במוסד מפואר במגדל רב קומות.

מדוע יש צורך באיטום גגות בסנפלינג, וכמה השירות עצמו עולה

הצורך בשירותי איטום במבנים רבי קומות או במבני בעלי גג משופע, יצר שירות של איטום גגות בסנפלינג. מאחר ופועלי האיטום אינם יכולים לעבוד על גג מבנה גבוהה או משופע ללא הגנה מתאימה, יש צורך באמצעי אבטחה וברתמות ייעודיות שיחזיקו אותם בעת עבודתם. מחיר עבודת איטום גגות בסנפלינג תלוי במספר גורמים מרכזיים הכוללים בין השאר:

  • גודל הגג: גודל הגג הינו בעל חשיבות עצומה באופן טבעי לתמחור שירות איטום גגות, מאחר וממנו נגזרים מאפיינים כגון כמות חומרי האיטום ומשך העבודה.
  • תנאי הגג: גג בשיפוע חד ידרוש עבודה זהירה בהרבה, כמו גם גג רעוע. מאפיינים אלו יאטו את העבודה, מה שיתבטא בתמחור.
  • שיטת האיטום: קיימות שיטות איטום גגות רבות, אשר לכל אחת מהן תמחור שונה. למשל שימוש ביריעות ביטומניות יהיה יקר יותר מאשר זיפות הגג.

מחיר איטום גגות יהיה לפי מטר רבוע, ולרוב במידה והוא נעשה בסנפלינג ידרוש תשלום של מאות בודדות של שקלים לכל מטר רבוע, כתלות במאפייני הגג.

יש לבחור בחברת איטום גגות איכותית

חשוב לבחור בחברה מקצועית באיטום. איטום גגות איכותי דורש ידע וניסיון ארוך שנים.

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן