כמה עולה מקרר תעשייתי?

הסבר קצר על המקרר התעשייתי ושימושיו השונים

תעשיית הקירור היא תעשייה בעלת חשיבות רבה בתרבות המערבית המודרנית – בעיקר בכל הנוגע למוצרי מזון מרמת הייצור ועד רמת המכירה. כמו שכולנו יודעים – כשמוצר מזון נכנס לבית שלנו הוא נכנס, ברוב המקרים, למקרר – וכך חשוב גם לטפל בו בשלבי הייצור והשיווק השונים עד הגעתו ללקוח. עם זאת, כשאנחנו מדברים על מוצרי מזון בכמויות גדולות, כיאה למפעלים ובתי עסק בתחום המזון ומרכזי מכירה גדולים ומסחריים – אנחנו צריכים לחשוב על פתרונות קירור רציניים יותר מהמקרר הביתי. למענה על צורך זה נועד המקרר התעשייתי – מקרר תעשייתי הוא מקרר גדול וחזק שמאכסן בתוכו כמות גדולה מאוד של מוצרי מזון, בהתאם לצורך המדויק של מוצר המזון הספציפי ובהתאם לטמפרטורה ותנאי האחסון הרלוונטיים אליו. בגלל המגוון הרב של מוצרי מזון שזקוקים לקירור – יש מגוון רחב בהתאם של מקררים תעשייתיים בשוק, בטווחי מחירים שונים. נגע בכך בקצרה.

כמה עולה מקרר תעשייתי? הסבר ופירוט

  • הסוג הראשון – וייתכן שגם הנפוץ ביותר – של מקררים תעשייתיים, הוא מקררים המשמשים לאחסון ולמכירה של מוצרי חלב או מוצרי מזון אחרים הזקוקים לקירור ולא להקפאה. מקררים מסוג זה נוטים להיות מותאמים לצורך בית העסק שבו הם ממוקמים – ולכן גם המחיר משתנה בהתאם לגודל המקרר. באופן כללי, המחיר של מקרר תעשייתי מסוג זה (לתצוגה) נע על הציר של 6,000 ₪ ומעלה.מקרר מעדנייה
  • סוג נוסף של מקררים תעשייתיים בעלי רלוונטיות רבה בעולם המסחרי הוא מקררי השתייה – מקררים שמתאפיינים בדרך כלל בגובה על פני רוחב ובקירור איכותי ללא הקפאה. מקררים שכאלה ניתן למצוא במחירים של 2,500 שקלים ומעלה – וכמובן שניתן למצוא גם מחירים נמוכים יותר למקררים קטנים לשימוש מצומצם.
  • סוג נוסף של מקררים תעשייתיים הוא חדרי קירור ומקפיאים תעשייתיים גדולים – ועל אלה נשלם מחירים גבוהים מאוד, ולא כל לקוח זקוק לשירות מסוג זה. מקררים מסוג זה – בכל מקרה מותאמים ישירות ללקוח ולכן יש לקבל הצעת מחיר באופן פרטני.

למצוא את המחיר הטוב ביותר – לפי הצורך המדויק שלכם

באופן כללי, בקניית מקרר תעשייתי על פי רוב ההתאמה של המוצר הנמכר היא ללקוח ישירות, ולכן חשוב מאוד – עוד לפני הצעת המחיר – לוודא שאנו פונים לשירות מקצועי ואדיב שיתאים לנו את המקרר המתאים ביותר לעסק שלנו.

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן