מחיר הובלת דירה

moving_costsכאשר אתם עומדים לקראת מעבר דירה, אתם יוצרים קשר עם חברת הובלות, ומעוניינים לקבל הצעת מחיר הובלת דירה. אולם, איך תדעו האם מדובר על מחיר טוב והגיוני? חשוב מאד לזכור, שכאשר מדובר על מחיר זול או יקר עבור הובלת דירה, הכל יחסי כמובן. יש קריטריונים שונים שיכולים להשפיע על המחיר הסופי של ההובלה. בכדי שתדעו שאתם מקבלים הצעת מחיר הובלת דירה שנחשבת הוגנת, הנה כמה קריטריונים שכדאי לדעת שמשפיעים על המחיר.

>>  להצעת מחיר להובלת דירה בחיפה, הקלק כאן  <<

להלן פירוט מחירים ממוצעים של הובלת דירה לנוחיותכם:

  • הובלת דירה – חדר אחד 1,530 – 1,250 ₪
  • הובלת דירה – 2 חדרים 2,000 – 1,400 ₪

    moving_costs
    כדאי לדעת את טווח המחירים כדי לא להיות מופתע
  • הובלת דירה – 3 חדרים 2,300 – 1,650 ₪
  • הובלת דירה – 4 חדרים 2,500 – 2,100 ₪
  • הובלת דירה – 5 חדרים 2,800 – 2,450 ₪
  • הובלת דירה – 6 חדרים 3,600 – 3,000 ₪

מה מעלה או מוריד את מחיר ההובלה?

●       הובלות קטנות – זוהי קטגוריה נפרדת עבור הובלות, ויש טווח מחירים נפרד לגמרי. מחיר הובלת דירה קטנה, הוא לרוב עבור הובלה של פריט בודד בלבד או שני פריטים לכל היותר – כאשר את המעבר של הארגזים אתם כבר מבצעים בעצמכם. לרוב, מדובר על כמה מאות שקלים בודדים – בין 200 ל 600 ש"ח בלבד עובר ההובלה, תלוי בסוג הפריטים והכמות שלהם.

●       מרחק ההובלה – יש הבדל משמעותי מאד בין הובלה שנעשית בתוך העיר או הובלה בין שתי ערים סמוכות – בין הובלה שאתם עורכים מתל אביב לחיפה. מאחר שהדרך היא ארוכה יותר, והדבר דורש יותר משאבים מחברת ההובלה, גם המחיר משתנה. לרוב ברגע שההובלה היא יותר מ 30-40 ק"מ, המחיר שלה יעלה ב 10-20%, על כל עליה של 10-15 ק"מ.

●       מעלית וחדר המדרגות – האם בדירה שממנה אתם עוברים ובדירה החדשה יש מעלית שאפשר להעלות בה בקלות את כל הפריטים? אם כך, מחיר ההובלה כמובן ירד. לעומת זאת, ברגע שבאחת מהדירות אין ברירה אלא להעלות את הפריטים השונים במדרגות – אזי המחיר יכול לעלות ב 10-20%. כמו כן, אם יש צורך בהובלות עם מנוף, אזי מחיר הובלת דירה עולה ב300-500 ש"ח.

איך יודעים איזה מחיר הוא הוגן?

לאחר שקראתם על הקריטריונים, לא נותר לכם אלא לפנות לכמה חברות הובלות, ולהשוות בין ההצעות שלהן על פי הקריטריונים של הדירה שלכם. 

מאמרים מומלצים

דילוג לתוכן